We've updated our Terms of Use. You can review the changes here.

T​ü​drukud, elekter ja tuul

by meisterjaan

/
  • Streaming + Download

    Includes unlimited streaming via the free Bandcamp app, plus high-quality download in MP3, FLAC and more.
    Purchasable with gift card

      €7 EUR  or more

     

1.
2.
3.
Nuubid 03:36
4.
Peolt minema 02:33
5.
6.
Läbi vihma 03:36
7.
See pilk 03:51
8.
9.

about

Albumit läbivateks teemadeks on igatsus, allaandmine, peolt lahkumine, oma kehvapoolse olukorra tunnistamine ja selles tähenduslikkuse nägemine, jäädes lõppkokkuvõttes siiski muretuks ja rõõmsameelseks. Võrreldes Meisterjaani ehk Jaan Tätte juuniori varasema loominguga on uus album elektroonilisema saundiga, peaaegu ilma parmupillita ja sisaldab ka rohkem lüürikat. Žanriliselt määratleb autor oma uut muusikat “outsider popiks”.

“Ega mul ei olnud mingit sellist mõtet, et aitab kah parmupilli-jaan olemisest ja hakkan nüüd hoopis teistsugust muusikat tegema. Lihtsalt viimase aasta jooksul on mind parmupillidest enam inspireerinud sündid ja muud elektroonilised saundid ning sõnade muusikasse panemine on samuti midagi, mida pärast oma eelmist instrumentaalalbumit (“Monohõim”) on olnud päris tore teha. Tegin lihtsalt seda, mis tahtsin,” räägib albumi sünnist Meisterjaan.

credits

released May 30, 2019

Albumi on salvestanud ja produtseerinud oma kodustuudios Meisterjaan. Miksis (välja arvatud bonus trackid) ja masterdas José Diogo Neves. Lood “Lõks” ja “Fakdap” on valminud koostöös Margaritaga, lisaks laulab Margarita ka lugudes “See pilk” ja “Läbi särina”. Loos “Peolt minema” võib kuulda Kristel Epliku häält.

license

all rights reserved

tags

about

meisterjaan Estonia

I make different kinds of music - from electronic pop songs to shaman's drum fueled arhaic jew's harp techno.

contact / help

Contact meisterjaan

Streaming and
Download help

Redeem code

Report this album or account

If you like meisterjaan, you may also like: